Czym się zajmujemy?

Serwis wierzytelnosci-24.pl jest ogólnodostępnym wykazem wierzytelności a przez to nowoczesnym narzędziem windykacyjnym adresowanym do szerokiego spektrum firm i osób z różnych branż.
Publikacja ogłoszeń o sprzedaży zobowiązań i indeksowanie ich w wyszukiwarkach powoduje, iż dane Państwa dłużnika są widoczne przez wszystkich użytkowników sieci internetowej.
Narzędzie, które udostępniamy wydatnie pozwoli przyczynić się do skuteczniejszego procesu odzyskania wierzytelności zarówno bieżących jak i przeterminowanych a także umożliwić obrót tymi zobowiązaniami.
 

Liczba wpisów: 35
Liczba wpisów z ostatnich 7 dni: 0
Łączne zadłużenie: 51 548 zł
Odzyskane należności: 57 115 zł

Aktualności

Wystartował serwis wierzytelnosci-24.pl

Data dodania: 2013-08-08
Serwis wierzytelności-24.pl jest powszechnie dostępnym wykazem wierzytelności. Internetowa giełda długów pozwala na publikację zobowiązań w Internecie, sprzedaż lub wykupić dług a także zweryfikować potencjalnego kontrahenta.

Dzięki publiczności charakteru serwisu wierzytelności-24.pl dłużnik jest motywowany do spłaty swojego zobowiązania. Giełda wierzytelności to efektywne narzędzie umożliwiające odzyskanie swoich należności bez czasochłonnego procesu sądowego.

Umieszczenie zobowiązania jest proste i nie wymaga podpisania żadnej umowy oraz wnoszenia miesięcznych opłat abonamentowych.